25 maja zapraszamy na 10. Dzień Kultury w Centrum Kultury w Łubiance!

Będą tańce, śpiewy i popisy na instrumentach. Wszyscy mali i duzi artyści zrzeszeni pod egidą Centrum Kultury w Łubiance zaprezentują swoje talenty. Będą w ten sposób świętować 10. edycję Dnia Kultury. Organizatorzy zapraszają na występy 25 maja na godz. 17 do sali CK.

– Podsumujemy działalność naszego centrum w bieżącym roku szkolnym – informuje Marlena Gizińska, szefowa CK. – Nasza scena będzie dostępna dla wszystkich, którzy chcą podzielić się publicznością tym, czego się nauczyli nie tylko w murach CK, ale też w świetlicach.

Już dziś wiemy, że będą m.in. popisy gry na keyboardzie, zaśpiewają Alebabki, zatańczą Marwojki, wystąpią dzieci z Wesołej Polany z przedstawieniem proekologicznym oraz podopieczni świetlicy w Brąchnowie z teatrzykiem kukiełkowym. Usłyszymy też młodych adeptów gry na gitarze. Przygotowana też zostanie prezentacja multimedialna z fotogalerią z działalności CK.

– Organizujemy to spotkanie w okolicy Dnia Działacza Kultury, bo choć nie tworzymy „wielkiej kultury”, to jednak czujemy się działaczami – mówi kierowniczka. – Staramy się zapewnić naszej lokalnej społeczności dostęp do kultury i mam nadzieję, że dobrze wywiązujemy się z tego zadania. Zapraszamy 25 maja rodziców, dziadków, rodzeństwo naszych podopiecznych i wszystkie inne osoby.