Budynek Urzędu Gminy w Łysomicach z prestiżowym tytułem

fot. lysomice.pl

„Budowa na medal Pomorza i Kujaw 2018” takim tytułem nagrodzono w konkursie Pomorsko-Kujawskiej Izby Budownictwa budynek Urzędu Gminy w Łysomicach. Wyróżnienie odebrał wójt Piotr Kowal.

Konkurs rozstrzygnięty został w poniedziałek w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy. Do plebiscytu samorząd z Łysomic zgłosił zmodernizowany i przebudowany w 2018 r. budynek urzędu gminy. Zdaniem kapituły konkursu to właśnie ta inwestycja zasłużyła na najwyższą nagrodę – Grand Prix w kategorii „obiekty modernizowane, budynek administracyjno-biurowy”.

 

Nagrodę odebrał wójt gminy Piotr Kowal, który wraz z przewodniczącym Rady Gminy Robertem Kożuchowskim, skarbnikiem Moniką Szczypską, kierownikiem referatu inwestycyjnego Krzysztofem Suleckim i inspektorem Ryszardem Muellerem, merytorycznie odpowiedzialnym za zrealizowane zadanie, uczestniczyli w uroczystości zorganizowanej przez Zarząd Pomorsko-Kujawskiej Izby Budownictwa oraz Kapituły Konkursu przy Honorowym Patronacie Wojewody Kujawsko-Pomorskiego.