GOK w Małej Nieszawce zaprasza na zajęcia

Od drugiej połowy września dzieci i młodzież z gminy Wielka Nieszawka uczestniczy w bezpłatnych zajęciach pozaszkolnych.

Ośrodek Kultury w Małej Nieszawce daje sporą gamę możliwości. W ofercie tej instytucji mogą znaleźć coś dla siebie maluchy, jak i nieco starsi. Zajęcia przy ulicy Leśnej prowadzi Alina Sobecka. A młodych talentów nie brakuje.

Muzyczna grupa „Gama” to pomysł na zajęcia dla dzieci 4-6 letnich. Spotkania najmłodszych mieszkańców gminy odbywają się co wtorek od godziny 17.00 do 17.45. Zajęcia grupy wokalnej „Puls” przeznaczone są dla uczniów klas I-V szkoły podstawowej. Odbywają się w każdy piątek w godzinach 16.30-18.00.

– W naszych zajęciach biorą udział też uczniowie klasy VI „podstawówki” oraz gimnazjaliści – mówi Alina Sobecka z Ośrodka Kultury w Małej Nieszawce. – Młodzież tworzy zespół wokalny „Mixter”.

Zajęcia odbywają się w piątki od godziny 18.00 do 19.30. Program zajęć obejmuje m.in. kształcenie słuchu, emisję głosu i ruch sceniczny. Różnorodny repertuar związany jest ściśle z kalendarzem imprez gminnych i lokalnych. Celem zajęć jest rozbudzenie i rozwijanie muzykalności, wyłowienie talentów, udział w przeglądach i konkursach, udział w licznych imprezach gminnych i nie tylko.