Grają razem w Złejwsi Wielkiej, czyli integracyjny turniej sportowy

Turniej „Gramy Razem” będzie okazją do rywalizacji sportowej oraz integracji lokalnego środowiska. To kolejna edycja turnieju, do którego zgłosiło się już 6 zespołów. 

Wzorem lat ubiegłych chcemy kontynuować inicjatywę pt. „Gramy Razem”. Akcja ma na celu zjednoczenie lokalnego środowiska administracyjnego i społecznego poprzez rozegranie towarzyskiego turnieju w piłkę nożną. Urząd Gminy w Złejwsi Wielkiej pragnie kontynuować te działania z nadzieją, że na stałe wpiszą się do kalendarza imprez.

Chcemy pokazać jak „grając razem” można realizować szczytne cele. W tym roku zgromadzone środki przeznaczymy na zakup podręczników szkolnych dla uczniów z indywidualnym tokiem nauczania.

Mając na uwadze, że gmina znajduje się w doskonałym położeniu pomiędzy dwoma największymi miastami w województwie Kujawsko-Pomorskim, pragniemy zaprosić do współpracy i wystawienia swoich reprezentacji: Urząd Marszałkowski, Urząd Miasta Bydgoszcz, Urząd Miasta Toruń, Starostwo Powiatowe w Toruniu, Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy, przedstawicieli z Sejmiku Województwa, Urząd Gminy w Złejwsi Wielkiej, lokalnych mediów, nauczycieli oraz uczniów wraz z rodzicami.

Towarzyski turniej rozegrany zostanie o godz. 9.00, w dniu 5 października 2013r. Przy Zespole Szkół w Złejwsi Wielkiej na przyszkolnym kompleksie sportowym. W wyjściowym składzie drużyn prosimy wystawić 5 zawodników + bramkarz (w tym jedna kobieta). W przypadku niesprzyjającej pogody turniej zostanie przeniesiony na halę sportową w ZS w Złejwsi Wielkiej oraz w ZS w Górsku.

Materiały prasowe Urzędu Gminy w Złejwsi Wielkiej