Hardcorowy roczek w klubie No Limit Fitness w Chełmży [GALERIA ZDJĘĆ]

Na urodziny No Limit Fitness przyjechali były bokser wagi ciężkiej Przemysław Saleta oraz Robert Burneika - kulturysta znany jako Hardkorowy Koksu, fot. Łukasz Piecyk

W obecności znanych sportowców oraz z masą atrakcji świętowano pierwsze urodziny klubu No Limit Fitness.

Dla mieszkańców Chełmży kompleks stał się prawdziwym synonimem aktywności. W klubie znajdziemy szereg zajęć – od ćwiczeń na siłowni aż po grę w squasha, dzięki którym można w pozytywny sposób wpłynąć na swoje samopoczucie i tężyznę fizyczną.

– Dwanaście miesięcy działalności minęły nam bardzo szybko – mówi Marcin Kałamarski, menadżer klubu No Limit Fitness. – Moim zdaniem zrobiliśmy przez ten czas kawał dobrej roboty. Przede wszystkim w pozytywny sposób wpłynęliśmy na świadomość mieszkańców Chełmży i okolic na temat aktywnego i zdrowego trybu życia. Pierwsze urodziny były idealną okazją, aby dołożyć do tego kolejną cegiełkę, więc przygotowywaliśmy się do nich już od dłuższego czasu.

Włodarze klubowi stanęli na wysokości zadania. Na zorganizowane 22 września urodziny No Limit Fitness przyjechali: były bokser wagi ciężkiej Przemysław Saleta oraz Robert Burneika – kulturysta znany jako Hardkorowy Koksu.

– Tego dnia nie było nudy, nie tylko z powodu przybyłych gości – twierdzi Marcin Kałamarski. – Nasz plan dnia był bardzo rozbudowany. Zorganizowaliśmy m.in. bieg treningowy, maraton jogi i zumby czy pokaz siły strongman. Pamiętaliśmy o najmłodszych. Dmuchańce, wata cukrowa, bańki, tort – tego nie zabrakło na naszych pierwszych urodzinach.

Nic więc dziwnego, że tego dnia na terenie kompleksu pojawiło się kilkaset osób. Wśród nich była pani Ania z mężem.

– Pierwsze urodziny No Limit Fitness oceniamy bardzo pozytywnie – twierdzi. – Każdy mógł znaleźć zajęcie dla siebie. Dla nas nie jest to zaskoczenie. Od roku ćwiczymy w klubie i mamy z tym faktem same dobre wspomnienia. Gama zajęć jest bardzo szeroka, co jakiś czas pojawiają się nowe sprzęty, a dodatkowo pracują tu wspaniali ludzie, którzy zawsze są chętni do pomocy i wprowadzają masę pozytywnej energii.

Na drugi rok działalności włodarze klubowi zapowiadają jeszcze więcej wydarzeń i aktywności. Czekamy i trzymamy kciuki, aby były realizowane z takim zaangażowaniem jak dotychczas.