Hity z Broadway’u zabrzmią w toruńskim Dworze Artusa

Fot. nadesłane

Wielkie musicalowe szlagiery już w lutym usłyszymy ze sceny Centrum Kultury Dwór Artusa w Toruniu podczas wyjątkowej rewii „Kocham cię, Broadway”. Nicola Palladini, wraz z włoską aktorką musicalową Sereną Ottardo, przeprowadzi toruńską publiczność przez kilkadziesiąt znanych i cenionych utworów, m.in. „Dirty Dancing”, „Chicago” czy „Grease”.

– Repertuar został starannie dobrany tak, by zawarły się w nim utwory, bez których nie wyobrażamy sobie współczesnego musicalu – informuje Małgorzata Wojtulewicz z Impresariatu Artystycznego d-ARTE. – Wystarczy wspomnieć, takie tytuły jak „Mamma Mia”, „Footloose”, czy „The Rocky Horror Show” aby jasnym stało się, że będzie to spotkanie z muzyką rozrywkową najwyższych lotów, jednocześnie wysmakowaną i wpadającą w ucho, przepięknie i bogato aranżowaną.

Widzowie usłyszą niezapomniane „All that jazz”, „Money, Money”, wzruszą się do łez przy „Beauty and The Beast” i dadzą się porwać do tańca przy kawałkach Abby.

Tłem dla Rewii będą unikatowe, specjalnie na tę okazję przygotowane wideoprojekcje, a solistom będą towarzyszyć zespół wokalny oraz tancerze baletu i orkiestra.