Kubańskie show na scenie Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki

Fot. nadesłane

Rewelacyjni wokaliści, tancerze, muzycy i niezwykłe kubańskie rytmy – to wszystko wypełni salę koncertową Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki w Toruniu. Już 31 stycznia na scenie wystąpi grupa Pasion de Buena Vista, artyści, którzy zachwycili świat za sprawą filmu “Buena Vista Social Club”.

Najwyższą jakość show gwarantują artyści, którzy pojawią się w Toruniu. W swoim dorobku artystycznym mają m.in. występy z legendarnym Buena Vista Social Club. Kilka lat temu artyści z ówczesnej grupy byli bohaterami zapadającego w pamięci filmu pt. Buena Vista Social Club, który był swoistą rejestracją z sesji muzycznych grupy.

Szczera pasja i nieposkromiona energia latynoskiej ognistej muzyki sprawiają, że widzowie zakochują się w tych tradycyjnych kubańskich rytmach nie mogąc o nich zapomnieć. W zespole śpiewają m.in. Maida Grandeurs i Antonio Castro, którzy występowali na jednej scenie z Ibrahimem Ferrerem, Juanem de Marcos, Gonzalesem oraz Compay’em Segundo. Można też ich bardzo często spotkać podczas występów z Omarą Portuondo.

Tancerze wywodzą się natomiast z legendarnego nocnego klubu Hawany – kabaretu Tropicana, do którego od 70 lat co noc ustawiają się kolejki chętnych by obejrzeć wspaniałe rewie.

– Pasion de Buena Vista to rewelacyjne kubańskie widowisko, pełne energii, uroku, siły i wdzięku – zapowiada Ewa Król-Bednarczyk, PR & PROMOTION MANAGER. – To zachwycające połączenie żywiołowego tańca i szalonej muzyki, pięknej scenografii, a także porywającej choreografii.

-Ten występ wprowadzi Cię w nowy wymiar tańca i śpiewu, Pasion de Buena Vista – to najczystszy kubański ogień – zachęca Francisco Blanco Prada, tancerz i choreograf.

Wyjątkowy kubański koncert odbędzie się w Toruniu już 31 stycznia. Bilety na to wydarzenie dostępne są na www.makroconcert.plwww.ebilet.plwww.eventim.pl oraz w Salonach Empik.