Nabór do klas gimnazjalnych na rok szkolny 2014/2015

Mimo że za dwa miesiące wakacje, już teraz warto pomyśleć o wyborze klasy gimnazjalnej. Czym się kierować przy wyborze? Gimnazjum w Złejwsi Wielkiej przedstawia ciekawą ofertę. 

Do 30 maja 2014 roku w Gimnazjum im. Ks. Jan Twarowskiego w Złejwsi Wielkiej trwa nabór kolejnego rocznika do klasy matematyczno – przyrodniczej. Klasa realizuje rozszerzony zakres materiału z zakresu przedmiotów matematyczno – przyrodniczych oraz języka angielskiego (zwiększona liczba godzin). Oferta przygotowana jest dla absolwentów szkoły podstawowej, którzy spełnią wymagania rekrutacyjne.

Szkoła oferuje m.in. wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, zespół klasowy liczący 16-18 osób, możliwość korzystania z najnowocześniejszych technik informacyjno – komunikacyjnych, profesjonalną bazę sportową czy też opiekę świetlicową do godziny 16.00. Gimnazjum może pochwalić się bardzo dużą liczbą lauratów i finalistów konkursów kuratoryjnych.

Szczegółowe informacje w sekretariacie szkoły, pod nr tel. 56 6780927 oraz na stronie internetowej szkoły zszw.internetdsl.pl