Rusza Liga Orlika z Poza Toruń. Zbierz znajomych, kolegów i przyjaciół i zagraj razem z nami!

Inauguracja zmagań nastąpi 6 października na orliku przy Zespole Szkół Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego w Dobrzejewicach. Zachęcamy do udziału w piłkarskim święcie powiatu toruńskiego wszystkich zainteresowanych. Każdy może zgłosić do 27 września swoją drużynę do rozgrywek. Team tworzyć może aż 12 zawodników. Na boisku zagra pięciu plus bramkarz. Najlepsi piłkarze na świecie rozpoczynali od małych turniejów. Tak pierwsze kroki stawiali Pele, Diego Maradona czy Messi. Robert Lewandowski także został zauważony na niewielkiej imprezie. Poza Toruń otwiera szeroko drzwi przed młodymi adeptami futbolu. W naszych rozgrywkach mogą wziąć udział zawodnicy, którzy ukończyli 14. rok życia.

Nie zamykamy się jednak na doświadczonych piłkarzy. W Lidze Orlika z Poza Toruń nie ma limitu wiekowego. Nawet seniorzy mogą stanąć do rozgrywek i zgłosić swój zespół. Bo liczą się i poziom sportowy i dobra zabawa. Niech cztery turnieje w październiku staną się miejscem spotkań amatorów piłki nożnej i ich rodzin. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w jednej drużynie grali dziadek, ojciec i syn. Z boku kibicować mogą całe rodziny i wszyscy znajomi. A walka idzie nie o byle co.

Zwycięzca każdego turnieju zdobędzie puchar wójta gminy. Pierwszy turniej rozegrany zostanie w Dobrzejewicach, drugi w Pluskowęsach, trzeci w Warszewicach, a czwarty w Lubiczu. Profesjonalni sędziowie zadbają o walkę fair play, chociaż nie mamy wątpliwości, że w naszej lidze wystąpią sami zawodnicy, dla których najważniejszy jest duch sportu. Trzy najlepsze zespoły w całym cyklu otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Najlepsze trzy zespoły otrzymają atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe. Przewidziane są również wyróżnienia dla najlepszego strzelca turnieju, najlepszego obrońcy, asystenta i bramkarza.

Wyniki ligi będą dostępne na łamach gazety Poza Toruń. Co tydzień aktualizowana tabela znajdzie się na stronie www.pozatorun.pl. Każda z drużyn otrzyma pamiątkowe zdjęcie z zawodów, a fotografia najlepszych zostanie opublikowana na łamach naszego dwutygodnika.

Co trzeba zrobić by zagrać z nami? Bardzo niewiele. Wystarczy mieć dobre chęci, zgraną grupę przyjaciół, buty, spodenki i jednolite koszulki z numerami. Do tego wystarczy dołożyć trochę ambicji i waleczności, a sukces jest murowany. Zapisy trwają do 27 września. Nazwę i skład drużyny należy przesłać drogą e-mailową na adres redakcja@ pozatorun.pl. Opłata wpisowa za udział w czterech turniejach wynosi jedynie 500 złotych. Należy ją wpłacić na konto organizatora do dnia 27 września. Nr konta znajduje się na plakacie imprezy. Wszelkich szczegółowych informacji o Lidze Orlika Poza Toruń udziela Tomasz Więcławski pod numerem telefonu 535405385.

Nie możesz przegapić takiej szansy. Zbierz drużynę i wystartuj w rozgrywkach o tytuł mistrza Ligi Orlika z Poza Toruń 2013. Przed nami wiele godzin wspólnej zabawy. Bo sport łączy. Stwórzmy razem coś nowego! Do zobaczenia na boiskach w całym regionie. Dla znawców futbolu uruchomiona zostanie Liga Typera, w której do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Serdecznie zapraszamy!

Regulamin Ligi Orlika.pdf by Poza Toruń