Tablica i tabliczki od banku SGB

W Urzędzie Gminy pojawiła się nowa tablica informacyjna ufundowana przez SGB Bank Spółdzielczy z Torunia.

W związku z tegorocznym jubileuszem 120 lat działalności władze banku przekazały na rzecz gminy 10 tys. zł. Kupiono za nie nowoczesną tablicę informacyjną umieszczoną w Urzędzie Gminy, a w najbliższym czasie na terenie Złejwsi Wielkiej i Złejwsi Małej zamontowanych zostanie prawie 60 tabliczek kierunkowych, wyznaczających drogę do najważniejszych miejsc w całej okolicy – np. do szkoły.

Przecięcia wstęgi podczas oficjalnego przekazania tablicy dokonali wspólnie wójt Jan Surdyka, prezes Banku Spółdzielczego w Toruniu Waldemar Zieliński, przewodniczący rady gminy Piotr Pawlikowski (także członek zarządu banku), członek rady banku Janusz Piotrowski oraz dyrektorka oddziału banku w Złejwsi Wielkiej Katarzyna Ziółkowska-Bytyń.

Wójt podkreślił, że dzięki przekazanym funduszom można było zmodernizować tablicę, która będzie w nowoczesnej i funkcjonalnej odsłonie służyć mieszkańcom, a tabliczki kierunkowe ułatwią poruszanie się na terenie gminy. Wszyscy zebrani na tej skromnej uroczystości udali się po jej zakończeniu do gabinetu wójta na kawę i słodki poczęstunek.