Tragiczny wypadek w gm. Zławieś Wielka

Fot. Łukasz Piecyk

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło dziś rano w Toporzysku (gm. Zławieś Wielka). Jak informują policjanci, kierująca samochodem osobowym zjechała z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 27-letnia kobieta.

Wypadek miał miejsce około godziny 4.00 na drodze krajowej nr 80 w Toporzysku. Ze wstępnych ustaleń policjantów z toruńskiej drogówki wynika, że kierująca osobowym peugeotem 27-latka, jadąc w kierunku Bydgoszczy, z nieustalonych przyczyn zjechała na pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo.

– W wyniku zderzenia kierująca poniosła śmierć na miejscu – informuje sierż. Szt. Wojciech Chrostowski z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. – Okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. (56) 641 26 07 lub 112 i 997.