Trening bez limitu

Z początkiem września nie tylko dzieci pójdą do szkoły. Ten dzień powinny w kalendarzu zapisać sobie osoby, które lubią ćwiczyć i pracują nad własną sylwetką. Wtedy bowiem ruszy klub No Limit Fitness.

O piękne ciało mieszkańców Chełmży zadba Waldemar Kasiński, przedsiębiorca z Pigży. Już wcześniej wspierał Legię Chełmża, a teraz postanowił stworzyć klub fitness. Powstaje on przy ulicy 3 Maja 18.

– Sport jest mi bliski i mam nadzieję, że takie miejsce zdobędzie uznanie chełmżan – mówi inwestor. Planujemy otwarcie na przełomie sierpnia i września.

Co znajdzie się na 1000 m2 nowego budynku? Na parterze będą dwie sale do squasha, recepcja, mały pokój dla dzieci (które przychodzą z rodzicami), szatnie, mała strefa spa (sauny sucha i na podczerwień) oraz sala treningowa (docelowo do crossfitu). Główna sala na piętrze będzie zajmowała ponad 30 procent powierzchni całego budynku. Tam znajdą się maszyny do ćwiczeń. Do tego oddzielne sale dla kobiet (będą odbywały się tam np. zajęcia z zumby) oraz do ćwiczeń na rowerach stacjonarnych. Wszystkie sale wyposażone będą w profesjonalny sprzęt. Na zmotoryzowanych będzie czekać także parking.

– Chcemy, aby siłownia w dni powszednie była otwarta od godz. 6 – zapowiada Waldemar Kasiński. – Sam pracuję i to dla mnie jedyny moment w ciągu dnia, aby zadbać o sylwetkę. Na pewno będziemy otwarci także w weekendy, ale godziny działania klubu nie są jeszcze ustalone.

Również ceny pozostają tajemnicą. Właściciel zapowiada natomiast, że klub będzie poszukiwał pracowników, m.in. trenerów i osoby do recepcji. Budowa siłowni ma pochłonąć ponad 2 mln zł.