Wielka Gala Disco Polo

Po raz pierwszy Toruń będzie gościł 8 największych polskich gwiazd tego gatunku. Pewne jest, że publiczność nie ustoi w miejscu i będzie szalała, słysząc wielkie hity.

Milionowe odtworzenia utworów w Internecie, nieodłączny element każdego wesela i sylwestrowych nocy. To możliwe tylko w przypadku muzyki disco polo. A słucha się jej dla uśmiechu na twarzy, tańca i doładowania życiowej energii. „Ruda tańczy jak szalona” czy „ja uwielbiam ją, ona tu jest i tańczy dla mnie” – nie ma chyba nikogo, kto nie słyszałby tych hitów chociaż raz.

– Wielka Gala Disco Polo, jedyna w Polsce, po raz pierwszy odbędzie się w Toruniu i takiego koncertu miasto jeszcze nie widziało – mówi Mariola Jankowiak z Agencji Artystycznej „TAMADA”. – 12 grudnia o godzinie 18:00 w Arenie Toruń na ul. Bema zaprezentują się największe i najbardziej znane gwiazdy muzyki disco polo. W ciągu czterech godzin świetnej zabawy na jednej scenie wystąpi osiem najlepszych polskich zespołów – Weekend, After Party, Czadoman, MIG, Long&Junior, Andre, Piękni i Młodzi oraz One Moment.

Pewne jest, że muzycy zaśpiewają swoje największe hity, a żaden fan nie wróci do domu niezadowolony. Będzie przebojowo, rytmicznie i kolorowo. Wykonawcy z pewnością okraszą swoje występy oryginalną grą świateł i choreografią sceniczną. Dodatkowo, każdy kto tylko będzie miał takie życzenie, dołączy się do śpiewających muzyków.

– Jeśli mam ochotę na relaks, słucham jazzu i muzyki klasycznej, a wieczorami najczęściej towarzyszą mi rockowe i bluesowe ballady – mówi Dominika Klonowska, która bez muzyki nie wyobraża sobie życia. – Wszystko zależy od tego, jakich emocji szukam. Czasem włączę więc w odtwarzaczu reggae, a czasem disco polo. Denerwuje mnie to, gdy ktoś kategoryzuje gatunki muzyczne, bo każdy z nich spełnia inne funkcje. Znam dobre rockowe kawałki i znam też kiepskie, tak samo jest z innymi nurtami. Przy disco polo najczęściej się uśmiecham.

Chociaż wiele osób ma do tego gatunku ambiwalentny stosunek, to każdy zna teksty największych polskich hitów i bawi się przy nich doskonale. Może grudniowy wieczór to doskonała okazja do tego, by do tego nurtu muzycznego przekonali się także ci, którzy nie są mu przychylni?

– Zapowiada się świetna zabawa dla fanów disco polo z całej Polski – dodaje Mariola Jankowiak. – Wielu z nich deklaruje nam swój przyjazd już teraz. Tego koncertu po prostu nie można przegapić! Bilety na to wydarzenie można nabyć w sklepie z pamiątkami Ratusz, w biurze podróży na dworcu PKS przy ul. Dąbrowskiego, w księgarni na ul. Małe Garbary oraz zarezerwować telefonicznie u organizatora – Agencji Artystycznej „TAMADA” – tel.501-754-011. Wszystkie szczegóły, wraz repertuarem pozostałych imprez estradowych na rok 2015/2016, znaleźć można na stronie internetowej www.tamada.info.pl.

Przedświąteczny czas to dobry okres, by rozluźnić się, dobrze zabawić i przetańczyć jeszcze jedną noc, zanim cała Polska ruszy na parkiety w Sylwestra. To również idealny moment na to, by z innymi podzielić się wiarą i nadzieją. Z tym zgadzają się także organizatorzy imprezy.

– Agencja Artystyczna „TAMADA” postanowiła przyłączyć się do akcji pomocy Darcy’emu Wardowi, dlatego serdecznie zapraszamy również wszystkich miłośników żużla do przyjścia na ten koncert – dodaje Mariola Jankowiak. – 5% kwoty ze sprzedanych biletów przekażemy na leczenie i rehabilitację żużlowca. Zawsze, gdy mam okazję, pomagam innym, dlatego teraz również chętnie to zrobię.

Koncert disco polo to świetna propozycja. Można przyjść na to wydarzenie ze znajomymi i rodziną, potańczyć i naładować akumulatory pozytywną energią, a przy okazji dołożyć swoją cegiełkę do tego, by Darcy odzyskał zdrowie. Zapowiadany koncert to idealna propozycja dla każdego!

nadesłane
nadesłane