Wymarzona randka? Tylko ta w Paryżu! Wygraj książkę „Randki po parysku”

Fot. Tylko Toruń

Czy zawsze należy słuchać rad przyjaciółek? Co zrobić, gdy nasz partner wciąż ma profil na popularnym portalu randkowym? Czy rozmawiać podczas seksu? – na te i wiele innych nurtujących współczesne kobiety pytań odpowiadają nam autorzy poradnika „Randki po parysku” – Besson Florence, Amor Eva, Steinlen Claire.

W Paryżu wiedzą jak kochać, uwodzić, cieszyć się z randki tylko we dwoje lub ze spotkania w gęstym tłumie. Zobacz,jak to robią szykowne, acz puszczające wodze fantazji, układne, ale niepozbawione frywolności, pełne polotu, zuchwale niezależne paryżanki, dla których życie jest nieustającą przygodą. Ta lekka, niepozbawiona pikanterii, nieznająca tabu książka wyrosła z inspiracji ludźmi, którzy uczynili z Paryża miasto zakochanych, od Ninon de Lenclos do — czemu nie? — Jean-Paul Sartre’a przez Guillaume’a Apollinaire’a i Sophie Marceau!

***

Z okazji walentynek, wspólnie z Wydawnictwem Muza, przygotowaliśmy dla Was konkurs! Napiszcie w komentarzu pod postem na portalu społecznościowym Facebook przepis na Waszą wymarzoną randkę! Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy dwa i nagrodzimy je książkami. Konkurs trwa do 14 lutego włącznie!