Wypadek w Gronowie [Aktualizacja]

Droga krajowa nr 15 jest całkowicie zablokowana. W Gronowie (gm. Lubicz) zderzyły się trzy samochody. Na miejscu pracują policjanci z toruńskiej komendy.

AKTUALIZACJA

Wczoraj w miejscowości Gronowo doszło do groźnie wyglądającego wypadku drogowego. Fiat zderzył się czołowo z renaultem a następnie uderzył w seata. Dwie osoby trafiły z obrażeniami do szpitala. Na miejscu pracowali policjanci. Droga była przez kilka godzin zablokowana, wyznaczono objazdy.

– Około godz. 14:25 na drodze krajowej nr 15 doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów – poinformował st. sierż. Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy toruńskiej policji. –  Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów 24-latek kierujący fiatem scudo jadąc w kierunku Torunia z nieustalonych przyczyn zjechał częściowo na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z renault masterem, którym kierował 37-latek. Po tym fiat uderzył w seata ibizę (auto jechało w tym samym kierunku co renault).

Ibizą kierowała 51-latka. W wyniku tego zdarzenia kierujący fiatem i seatem trafili do jednego z toruńskich szpitali. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na miejscu pracowali policjanci. Droga była przez kilka godzin zablokowana, wyznaczono objazdy.

[fbcomments]