Skip to content

3 komentarze

 1. Teść
  28 października 2021 @ 11:26

  Im się żadna pomoc nie należy. Czemu mnie nie pomagają spłacić kredytu złotówkowego? Chętnie unieważnię umowę i oddam tyle ile wziąłem. Przekręt w białych rękawiczkach. Brali we frankach czyli spekulowali na walucie. Ni e wyszło to teraz my zapłacimy bo nam banki podniosą. To przeszło dlatego, że ludzie z rządu też byli tacy niemądrzy i robili to samo, dlatego weszły te możliwości. To niesprawiedliwe dla kredytobiorców złotówkowych i niezgodne z konstytucją, która mówi o równości

  Odpowiedz

  • Ciemniak
   10 listopada 2021 @ 13:18

   Trzeba było we frankach brać 😀 Ja już mam spłacony a i tak się sądzę. Umowa nieważna i tyle. To nie żadna pomoc tylko walka o swoje.

   Odpowiedz

  • Unleashed
   30 grudnia 2021 @ 14:12

   Dokładnie, dlaczego by ich wszystkich nie zabić skoro walczą o swoje mając do tego pełne prawo i opłacając prawników ze swoich pieniędzy (nie moich). Do piachu z nimi. Też mam kredyt złotówkowy na kilkaset tyś zł i jakoś nie pałam do frankowiczów nienawiścią z powodu tego, że starają się walczyć o swoje mając za sobą prawo. Nie mój biznes. Banki kłamały płacząc, że upadną po fali przegranych spraw frankowych a tymczasem mają za sobą najlepszy wynikowo rok. Dziwne?

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *