Skip to content

4 komentarze

 1. Gręby Ocin
  14 lipca 2021 @ 13:33

  Czytam i nie wierzę. Miało być inaczej, niekoniecznie lepiej, ale inaczej, po nowemu. I dlatego oddałem swój głos na Marka Nicewicza i na jego radnego z Grębocina. Wypiłem z nimi ową słynna już kawę, posłuchałem (trochę naiwnych) planów. Dziś czuję, jakby mi wójt Nicewicz i jego radny z Grębocina napluli w tę kawę, uśmiechając się z politowaniem, z miną mówiącą „I ty idioto w to wszystko uwierzyłeś?”.
  Oto klasyczny przykład, kiedy złe zastępuje słabe. Tak…. no cóż, mam do zapłaty rachunek za wodę. Zastanawiam się, czy zapłacić go, czy też w ramach obywatelskiego nieposłuszeństwa zaprotestować przeciwko tak bulwersującym praktykom naszych samorządowców i nie wyrzucić go do kosza?!

  Odpowiedz

  • yoshi300
   9 maja 2022 @ 14:26

   pozbyliśmy się jednej mafii przyszła następna

   Odpowiedz

 2. Jurkonicz
  13 lipca 2021 @ 13:24

  Szkoda, że tak niewiele osób w Lubiczu o tym wie. U mojej fryzjerki zawsze był Poza Toruń – 2-3 szt. teraz nie ma ani jednego. Szok.

  Odpowiedz

 3. Mirosław J.
  9 lipca 2021 @ 19:35

  Można ? Można….
  Tak jak
  Można „klepnąć” budowe magazynu wysokiego składowania , na terenie Usugi nieuciazliwe, wśród domów jednorodzinnych, ale takieee cuda tylko w Lubiczu Dolnym.
  Swoją drogą warto zerknąć czyj nazwisko pojawia się w projekcie tego wysokiego chyba na 12m magazynu, tak wspaniale wkomponowago w otoczenie 😉 . Można się zdziwić a zarazem zrozumieć

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *