Skip to content

9 komentarzy

 1. Zorientowany
  30 marca 2023 @ 12:51

  Te drogi na zdjęciach to jeszcze wcale nie są najgorsze…. Jak się wjeżdża do gminy Lubicz od razu to widać. Na szczęście wystarczyło na przysłowiową kupę kamieni, którą dla niepoznaki nazwano lapidarium w Mlyncu. Przypadkiem tam mieszka wójt. Jak powiedział klasyk reforma samorządowa nam wyszła tylko samorządowcy nam nie wyszli

  Odpowiedz

 2. Snipes
  30 marca 2023 @ 11:02

  Gdybym miał wskazać palcem na mapie miejscowość w naszej gminie która rozrosła się w ostatnich latach najbardziej i ma przez to największy problem z dojazdem do Torunia to bez większego namysłu wskazałbym Krobię, dlaczego więc Wójt nie chce budować tego mostu właśnie tam? Nie chce podpaść swoim? Zróbcie Państwo konsultacje społeczne i sprawdzimy kto najbardziej potrzebuje tego mostu i to tam proszę wyłaniać kandydata do poświęceń, to co gmina robi obecnie to komuna w najczystszej postaci, Wójt rysuje palcem kreskę na mapie ludziom przez ogródki, radni uchwalają wszystko jak leci ponieważ są na jego smyczy i ferajna bawi się w najlepsze, za nic mają protesty, wszystko wiedzą najlepiej. Ekipa lepszego czasu zafundowała mieszkańcom najgorszy czas w historii tej gminy.

  Odpowiedz

 3. Teść
  29 marca 2023 @ 22:34

  Most powinien być zbudowany. Most nie jest dla mieszkańców, którzy mieszkają w okolicy przeprawy ale dla wszystkich mieszkańców gminy i to dobro wszystkich ma decydować o powstaniu tej przeprawy a nie partykularne interesy grupy osób.

  Odpowiedz

  • Szept
   30 marca 2023 @ 10:35

   Słabe prowo, kawkę sobie wypijcie w gminie na uspokojenie póki jeszcze możecie.

   Odpowiedz

   • Teść
    30 marca 2023 @ 23:47

    Ja nie mam z gminą nic wspólnego poza tym, że popieram chęć rozładowania korków. To raczej Ty jesteś z Promowej w Nowej Wsi i okazuje się, że wadzi Ci most w bliskiej okolicy. Trzeba było zostać w bloku, na wieś się zachciało.

    Odpowiedz

    • Szept
     31 marca 2023 @ 12:15

     Jeśli liczysz że ten most rozładuje korki to możesz się mocno przeliczyć, ale żeby tak było to musi pierw powstać a szanse na to są no cóż, marne…

     Odpowiedz

  • Tomasz
   30 marca 2023 @ 11:34

   Most powinien być zbudowany, ale przez Wisłę na wysokości Obrowa, bo to przez Obrowo powstają te korki. W naszej gminie włącznie z mostem kolejowym, autostradowym, oraz starym mostem w zlotorii jest już 6 mostów, nawet Toruń nie może się pochwalić tak zawrotna ilością! Ale tak budujmy więcej bo towarzysz Nicewicz ma wizję… Całą Drwęcę najlepiej przykryć mostami i robić ludziom drogi dla tirów z Małgorzatowa przez ogródek, wszystko dla dobra ludu!

   Odpowiedz

   • Teść
    30 marca 2023 @ 23:46

    W czym Ci mosty przeszkadzają? Chyba ich celem jest poprawa komunikacji a nie odwrotnie. A na serio liczysz tę drewnianą kładkę dla pieszych w Złotorii jako most? Mówimy też o różnych rzekach. Co mnie obchodzi most autostradowy nad Wisłą? Tu chodzi o korki w gminie i budowę mostu na Drwęcy.

    Odpowiedz

  • Patryk
   30 marca 2023 @ 19:23

   Tam gdzie przestaje się liczyć interes jednostek zaczyna się komunizm.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *