Skip to content

34 komentarze

 1. On
  29 września 2022 @ 08:06

  Pani AA udaje chorą w swoim domku w lesie. Pani B musiała oddać auto spółki-biedna…kiedy męża wyproszono, a Pan K wybudował piękny dom. Praca w Zuk-u mimo wszystko tym Państwu bardzo się opłaciła .

  Odpowiedz

 2. Stanisław
  3 września 2022 @ 13:29

  Chciałoby się powiedzieć szkoda, że tak późno….prezes razem z główną księgową zrobili sobie z ZUKu młyneczek do własnych interesów. Zgadzają się poniższe komentarze dotyczące pracowników, którzy bardzo licznie odeszli ze Spółki, a nowi również szybko odchodzili, widząc „terror” jaki panował wewnątrz, gównie m.in za sprawą głównej księgowej. Ludzie na stanowiskach takich jak prezes ZUKu, powinni mieć większe przygotowanie, nie tylko menadżerskie, a nie być tylko „kolegą” wójta. Ogólnie bardzo dobra decyzja!

  Odpowiedz

 3. Były pracownik
  3 września 2022 @ 13:25

  Jak to nawet nie Karpiński rządził spółka, ale jego małżonka i główna księgowa. Wójt o sytuacji w spółce wiedział już od dobrego roku, nie tylko o sprawach finansowych, ale też o traktowaniu pracowników podchodzącym pod mobbing. Niestety jest zasłona milczenia, bo pan K jak i pani AA zastraszali ludzi.

  Odpowiedz

 4. Tomasz
  2 września 2022 @ 10:28

  Ciekawe, że oficjalne kanały gminy i wójta mają wyłączone opcje komentowania… Tyle z otwartości i transparentności.

  Odpowiedz

 5. JanekGR
  2 września 2022 @ 10:13

  Wójcie – czy to nie wstyd, że pan dałeś taki luz? Ja nie wieże, że to się wszystko tam działo bez wójta pozwolenia?!

  Odpowiedz

 6. Adachu1235
  1 września 2022 @ 19:33

  Ja to sobie myślę, że ta cała dymisja ma związek z niedawną kontrolą księgowej z gminy. Pewnie niezłe kwiatki tam znalazła… A to jest raczej próba umycia rąk przez Pana wójta.

  Odpowiedz

 7. Sakwa
  1 września 2022 @ 15:26

  Czy wiadomo, kto zajmie miejsce pana Grzegorza? I jak spłaci długi?

  Odpowiedz

  • Aga
   2 września 2022 @ 09:34

   Oczywiście, że wiadomo nowy prezes już był nim stary odszedł czyli tylko zmiana na pokaz, że niby wójt coś robi z sytuacją kryzysową do której sam dopuścił, czemu nic nie zrobił w styczniu jak masowo ludzie złożyli wypowiedzenia, bo nie chcieli w tym bagnie uczestniczyć. Ciągle były skargi na główną księgową i nic z tym nie zrobił

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *