Skip to content

6 komentarzy

 1. Rumak24
  28 sierpnia 2020 @ 10:40

  I coś wiadomo w tej sprawie więcej? Wczoraj oglądałem p. Siemanowskiego na sesji powiatu. To oburzające, jak pilnuje on interesów deweloperow, którzy chcą tu u nas zbudować wielkie osiedle domów. Tym panom już dziękujemy!

  Odpowiedz

 2. Dość!!!
  9 lipca 2020 @ 22:18

  Chamstwo i obłuda. Niczego nie robią dla Nowej Wsi, ścieżki pieszo rowerowej nie można się doprosić od tyłu lat ale most owszem czemu nie nasrajmy im niech się cieszą ze w ogóle coś robimy. I to wszystko za plecami ludzi. Jaka władza taki system.

  Odpowiedz

  • Nowa Wieś
   11 września 2020 @ 15:24

   Most jest potrzebny. Właśnie mieszkańcom Nowej Wsi najbardziej. Jak można tego nie rozumieć. Omamiono was.
   A ścieżka przecież powstaje!

   Odpowiedz

   • XXX
    19 października 2020 @ 14:29

    Nowej Wsi on w ogóle nie jest potrzebny… Mieszkam w Nowej Wsi i z dojazdem do pracy nie mam żadnego problemu a nawet jak tworzy się jakis korek w Złotorii to po prostu wyatarczy wyjecjac 10 minut wcześniej i po kłopocie, PS Trzeba było nie budować domu przy wojewódzkiej to by ci samochody nie przeszkadzały f.. @jerze.

    Odpowiedz

 3. Precz z oszustami
  9 lipca 2020 @ 21:12

  Wójt kłamie w rzywe oczy, to jest most przede wszystkim dla Nestle bo to oni go zasponsorują. Takie wyjście z sytuacji awaryjnych to będzie zaraz po wybudowaniu, zdjęcie znaków zamieszkujących powyżej 3,5 t.

  Odpowiedz

 4. szept
  9 lipca 2020 @ 19:14

  Jak w ogóle władze gminy mają czelność oczerniać i obrażać mieszkańców tłumacząc się tym że most był tam w planach od 30lat a ludzie kupujący działki nie potrafią czytać planów miejscowych? to jest jakaś kpina. W aktualnym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego który Pan Pilewski przedstawiał każdej osobie planującej tam zamieszkać nie ma tam żadnego mostu, jest tylko kładka na 1\3 szerokości Drwęcy od strony Małgorzatowa która miała w przeszłości służyć wojsku które się tam przeprawiało do zwodowania pontonów bądź w przyszłości posłużyć jako punkt widokowy, nie ma też drogi klasy G tylko klasy L, dla zobrazowania ulica spokojna która nie jest nawet utwardzona także jest drogą klasy L. Plany można sobie sprawdzić w BIP gminy Lubicz a powoływanie się na jakieś plany z 1989 roku odnośnie budowy tam mostu jest po prostu żenujące, chamskie i doskonale oddaje ducha z jakim działa obecna Gmina, chociaż nawet i za komuny władze chyba bardziej liczyły się z ludźmi… Aktualny plan był uchwalany w bodajże 2003 lub 2004 roku i to właśnie zgodnie z tym planem powstało i powstaje tam ogromne osiedle domów jednorodzinnych, w tej chwili największe w całej wsi. Nikt o zdrowych zmysłach nie kupiłby działki w sąsiedztwie takiego kloca jakiego planuje tam wstawić Nicewicz, poza tym są tam też ludzie mieszkający w tym miejscu od ponad 60 lat, co im ma do powiedzenia Nicewicz? jak zrekompensuje mieszkańcom coś tak strasznego? Pamiętajcie, dzisiaj my jutro wy!!!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *