Skip to content

16 komentarzy

 1. HiT13
  12 maja 2023 @ 15:13

  Jak zwykle polaczkom wielkim paniskom nic nie pasuje , niech gawędzą dalej i ujadają ….i niech stoją dalej w tych korkach …:)

  Odpowiedz

 2. Jacek
  12 maja 2023 @ 09:46

  Tam powinna być po prostu estakady z dwoma wjazdami z Lubicza. A pod spodem normalny ruch lokalny.

  Odpowiedz

 3. Mieszkaniec Lubicza
  10 maja 2023 @ 20:09

  Już sobie wyobrażam matkę z dzieckiem, która z powodu awarii windy zostaje uwięziona i czeka na przyjazd ekipy serwisowej do Lubicza… Lubicz Dolny i Gorny to prawie 8 tysięcy mieszkańców i propozycja GDDKiA żeby zbudować dwie kładki dla pieszych na całej dlugosci i praktycznie podzielić te miejscowości na pół to absurd. GDDkia chce udrożnić ruch tranzytowy, żeby mieszkańcy innych miejscowości byli zadowoleni, ale co z mieszkańcami Lubicza, którzy i tak na codzień zmagają się z uciążliwościami tej drogi, a teraz jeszcze ich sytuacja się pogorszy… nikt o tym nie myśli, na szczęście Wojt broni tych interesów, jednocześnie zaznaczając, że sam pomysł rond jest uzasadniony. Choć szczerze mówiąc najbardziej uzasadniona byłaby obwodnica… Może przez Mlyniec, Krobię lub Kopanino, gdzie mieszkają Ci którzy tak ochoczo zabiegają i wypowiadają się na temat drogi w Lubiczu

  Odpowiedz

  • TEDE
   10 maja 2023 @ 21:04

   Pod twoim domem w Grębocinie. A ta matka z dzieckiem z twojej ulotki dalej czeka ?

   Odpowiedz

   • Ali
    15 maja 2023 @ 11:30

    Sprawa jest prosta, Pan Wojt opiniuje negatywnie , bo jest tam w okolicy zlokalizowana duza firma, ktora zgodnie z prawem nie ma zjazdu w DK10, teraz jest to oczywiscie na wydre robione, ale jak przebuduja to ta firma nie ma dojazdu. Drugi dojazd jest od strony osiedla a tam wiadomo salochody ciężarowe wjezdzać jie koge(jeszcze bo patrzac na cyrki w tej gminie to wsYstko jest mozliwe m) . Budowa mostu to jakas fanaberia Wójta, bo zadnego problemu ten most bie zalatwi

    Odpowiedz

  • Nowa Wieś
   10 maja 2023 @ 21:24

   Szkoda że tak ochoczo nie broni interesów mieszkańców Nowej Wsi którym chce zafundować przez ogródki i sypialnie obwodnicę DK10 będącą zarazem drogą dla Tirów z Nestle. 350 podpisów pod protestem przeciwko budowie mostu leży w gablocie gminy Lubicz a Wójt udaje że ich nie widzi, Nowa Wieś nigdy nie zapomni!

   Odpowiedz

   • Prawdziwa Nowa Wieś
    11 maja 2023 @ 23:45

    Mieszkańcy, ogłupieni przez bogatych mieszkających przy drodze na most, podpisali protest.
    Ronda są potrzebne i most też. Tirów nie będzie tam, już to wyjaśniano. Nowa Wieś nie mam nawet chodnika, samochody pędzą przez całą wieś tworząc niebezpieczeństwo. Cześć z nich pojechałaby mostem ale ww. właściciele działek przy trasie mostowej chcą to zablokować bo oni kupili działki i nie chcą by im samochody jeździły pod nosem, niech jeżdżą przez całą wieś innym i przez kolejną wieś i stoją tam i kopcą w korkach.

    Odpowiedz

    • Do klamczucha
     12 maja 2023 @ 10:03

     Proszę nie podszywać się pod mieszkańców „Prawdziwa Nowa Wieś”- MY WIEMY CO JEST DLA NAS DOBRE I NAS NIE SKONFLIKTUJESZ. Chcemy działań zgodnych z prawem. Jak nie będą jeżdzić ciężarówki to po co marnować pieniądze na ogromny most? Proszę nie kłamać!! Most jest zaprojektowany na największe obciążenia- znamy projekt .

     Odpowiedz

     • Prawdziwa Nowa Wieś
      18 maja 2023 @ 22:07

      Jaki niby ogromny? Nie jesteście obiektywnymi mieszkańcami tylko przesiedleńcami z miasta co kupili działki w dzikich ostępach. A tu nagle droga ma powstać, więc pospolite ruszenie, stowarzyszenie założyli itp. A potrzeby prawdziwych mieszkańców macie gdzieś.

      Odpowiedz

    • Najprawdziwsza Nowa Wieś
     12 maja 2023 @ 10:29

     Pracownicy gminy już widzę aktywni, grunt się pali pod nogami? Bo tak po godzinach w nocy idiotyczne komentarze pisać to już na prawdę trzeba być wręcz spoconym ze strachu 🙂 Tak się składa że mieszkam w tej okolicy, ale niestety jestem biedny, stać mnie jedynie na 20 letnie auto a na dom w tym miejscu pieniądze odkładałem 20 lat a kolejne 20 będę spłacał w kredycie, może gdybym był obibokiem z gminy lubicz który zgarnia fortunę z publicznych pieniędzy za pisanie głupot w internecie to lepiej by mi się powodziło, niestety mam coś takiego jak sumienie.

     Odpowiedz

     • Prawdziwa Nowa Wieś
      18 maja 2023 @ 22:08

      Nie jestem pracownikiem Gminy, jestem za to jednym z wielu, którym pod nosem przejeżdża sznur samochodów bo kilku cwaniaków chce zablokować budowę mostu.

      Odpowiedz

      • Stones
       18 maja 2023 @ 23:06

       Podwyżki Wójt obiecał za pisanie komentarzy? ostatnio ponoć grubo z rozdawnictwem więc może się załapiesz, prezes ZUKu chyba nie narzeka, szkoda tylko że dziury na drogach to chyba piach znad sahary będzie zasypywał bo ZUK to się chyba pod ziemię zapadł hahahah.

       Odpowiedz

  • Mieszkanka Lubicza
   10 maja 2023 @ 22:30

   Miejscowości na pół to dzieli się murami, a nie kładkami dla pieszych polecam kwerendę na trzeźwo. Mieszkańcy Lubicza to nie tylko piesi, to także ci, którzy z dróg podporządkowanych nie mogą wyjechać na główną z racji jej zapchania i bycia na ostatnim miejscu w kolejności wjeżdżania na skrzyżowanie od strony Lipnowskiej. A tę matkę z dzieckiem uwięzioną w windzie też sobie wizualizuję. 😀 No bardzo trzeba było wysilać te szare komórczyny, żeby taki kretyński argument wyprodukować.

   Odpowiedz

   • Yoshi
    11 maja 2023 @ 20:59

    Winda , kładki ? Niech ten co to pisał u siebie w domu to zrobi ,zamontuje i będzie szczęśliwy ,w POZA Toruń powinni pisać powieści s/f

    Odpowiedz

    • Mieszkaniec
     12 maja 2023 @ 10:05

     To rozwiązania powszechnie praktykowane na drogach głównych- wystarczy się zainteresować…

     Odpowiedz

  • Mieszkaniec
   13 maja 2023 @ 15:29

   Szkoda tylko ze nie zwrócisz uwagi na matkę z dzieckiem stojąca w godzinnym korku. Proszę się zabrać do pracy w urzędzie a nie tworzyć populistyczne komentarze.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *