Skip to content

3 komentarze

 1. Andrzej
  28 marca 2020 @ 09:05

  Widziałem tą ścieżkę. Dobry pomysł. Mam nadzieję, że zrobią podobną dookoła jeziora. Dobre miejsce na wypoczynek z rodziną w odosobnieniu i zabawę z dziećmi.
  Kiedyś – ok 20 lat wczesniej była ścieżka dookoła jeziora wydeptana przez wędkarzy. Chaszcze i krzaki, że trudno przejść pieszo i z rowerem. Teraz można zobaczyć jezioro z ładnej ścieżki pieszo-rowerowej.
  Jeżeli dokończą ścieżkę dookoła jeziora to od strony północno-zachodniej powinni zrobić dobre połączenie z Jeziorem Chełmżyńskim. Wtedy zostanie zamknięta pętla rowerowa Jezioro Kamionkowskie z Jeziorem Chełmżyńskim od północy.

  Odpowiedz

 2. Dan
  7 czerwca 2019 @ 11:31

  Byłem tam dziś. Nie miałem pojęcia, że coś TAKIEGO ma powstać. Masakra co zrobiono z takim pięknym terenem. To ma być “proces ochrony różnorodności biologicznej obszaru”? Bzdura. Nie można było zostawić naturalnego terenu? Czy naprawdę do poznawania przyrody potrzebne są krawężniki, wycinka zieleni i nasypy w poprzek naturalnych, dzikich plażyczek? Może od razu bulwar? Moim zdaniem to skandal. Po co niszczyć, ciąć i itp.? Żenada. Jak można wymyślić coś takiego???

  Odpowiedz

  • salash
   20 sierpnia 2019 @ 19:51

   Jak to po co, zeby kasa konto zasilila odpowiednim osobom, a publika bzdury o celach przyrodniczych łyknie bez dwóch zdań. Skandal.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *