Skip to content

20 komentarzy

 1. olek
  11 kwietnia 2021 @ 22:49

  Kamil ale się rozpisałeś ……

  Odpowiedz

 2. Uczeń
  23 stycznia 2021 @ 21:29

  A ja mam pytanie do dyrektor szkoły
  Te liczne sukcesy to sprzed ilu lat?
  Bo jakoś trudno coś znaleźć w ostatnim czasie na stronie szkoły, za to wyniki egzaminów zewnętrznych- porażka. Co za myślenie oczu w nawet gazecie.
  Oj, nieładnie.

  Odpowiedz

 3. Byly rodzic
  23 stycznia 2021 @ 19:58

  Najpierw podziekuję Panu Marianowi, który przedstawił wszystkie bolączki tej szkoły. Problem był od wielu lat i dziwię się że panie: była przewodnicząca i radna nakrecają spiralę nienawiści przeciw nowym wladzom. Drogie Panie mam kilka pytań.
  1. Po pierwsze, byłyście wszechobecne w tej szkole przez wiele lat. Nie wierzę , że nie znałyście glównego problemu tej szkoly, zmieniajacej sie ciągle kadry. Czy nikogo z poprzednich władz to nie zdziwiło? Nie, a szkoda, bo my rodzice to widzieliśmy, ale z kim bylo gadać?
  2. Czy widzicie Panie związek spadku osiągnięć szkoły
  Z odejściem nauczycieli, którzy przepracował w niej wiele lat? Bo ja widzę. Wystarczy wejść na stronę szkoły. Ci ludzie mogą powiedzieć coś na temat pracy w takiej szkole, widać od razu, że byli jej oddani. A teraz kto ma się z nią identyfikować? Ktoś, kto jest tu rok, a może 2 godziny?
  3. Szanowne radne (byle). A czy wcześniej nie mówiono że szkoła może być zamknięta, bo są duże koszty utrzymania, a dzieci było ok 70? Było głośno w gronowie o tym od lat! Już za poprzednich władz.
  4. Obwód szkoły- banalna sprawa. Tu zabrać, do młyńca dołożyć. Moje pytanie, kto ?Wy czy obecni włodarze gminy? O ile pamiętam, wy. Więc co to było. Zabieranie dzieci z gronowa! Dlaczego wtedy o tym nikt nie myślał. Zadam pytanie Pani radnej- dlaczego nikt się nie wstawił za tą szkołą, do której pewnie i jej rodzina dołożyła cegiełkę pomagając w budowie?
  5. Masowe zabieranie dzieci w ciągu ostatnich 3 lat. Rozwiazanie SIĘ klasy. Co, tak bez powodu? Wtedy nikt się nad tym nie zastanowił?
  A teraz drodzy rodzice.
  Nie wierzę że nic nie widzieliście . Naprawdę mysleliscie że problem sam zniknie? Dlaczego wcześniej nic nie zrobiliście żeby zmienić tę sytuację. Teraz wylewanie pomyj na nowych,
  Oni zbierają żniwo tego, na co zanosiło się przez lata pod czujnym okiem tych, którzy odeszli.
  Więc drogie panie, przestańcie i pomyślcie A potem odważnie napiszcie, gdzie był, a może jest glowny problem czy można było coś zrobić, by to zmienić.

  Z poważaniem dla Pana Mariana oraz pań były rodzic, który był z tej szkoły zadowolony, bo dziecko uczyło się w lepszych czasach dla szkoły…Ale nie tak odległych

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *