Skip to content

55 komentarzy

 1. Mieszkanka
  9 kwietnia 2019 @ 16:31

  Nowe władze tyko obiecują A z realizacją obietnic to już bardzo słabo im idzie. Niestety ????

  Odpowiedz

 2. Kasia
  5 kwietnia 2019 @ 14:39

  No nieźle się dzieje w naszej gminie coraz weselej wybory są niezbyt trafione przez władze

  Odpowiedz

 3. Jan Jankowski
  5 kwietnia 2019 @ 14:25

  Szanowni Państwo, oto p. wójt Lubicza chwali się „Z radością informuję, że mamy nowego sekretarza gminy, Panią Anetę Kaczmarek. Pani Sekretarz pełniła wcześniej funkcję skarbnika w Urzędzie Gminy Włocławek. Jestem pewien, że bogate doświadczenie samorządowe oraz zapał do pracy Pani Anety będą cennym zasobem naszej gminy. Witamy na pokładzie!”,
  a prawda jest taka że nowy sekretarz Lubicza to tak świetnie pracował w gminie Włocławek jako skarbnik, zostawił gminę bez zastępcy a biedna Pani Wójt Włocławka musiała sobie radzić. Pani skarbnik uciekła na zwolnienie lekarskie. Czy to ma być odpowiedzialny samorządowiec ??? Oby gmina nie poszła na dno po takim wyborze !!! Link do artykuły zamieszczam poniżej niestety wójt Lubicza moje komentarze wszystkie wykasował i zablokował mnie i nie mogę wstawiać komentarzy. a mamy wolny kraj i pytałem grzecznie czy wybór na pewno jest trafiony ???
  https://nwloclawek.pl/artykul/jest-nowy-skarbnik-w/611759

  Odpowiedz

 4. obserwator
  2 kwietnia 2019 @ 22:33

  Ad „Z Grębocina” : a przecież podobno szlachectwo zobowiązuje, a tu taki tekst „niech się pan do mnie nie porównuje” ho, ho !!!

  Odpowiedz

 5. Z Grębocina
  19 marca 2019 @ 22:36

  Moim zdaniem ten Pan Nicewicz to zwykły Dyzma. Wyborcy Gminy Lubicz daliście się ograć.Znam dokładnie sprawę zwolnienia Pani Sekretarz.Posądził Ją( ten dyzma) o nepotyzm-nie wiem czy on wie co to nepotyzm.
  Kiedyś bardzo ,bardzo dawno temu była zachowana niepisana równowaga pomiędzy Lubiczem a Grębocinem.
  Lubicz miał Naczelnika po zmianach Wójta, a Grębocin Sekretarza.Pytam Was Radni Gminy a w szczególności Ci którzy czują się że wybrali ich mieszkańcy Tej Gminy a nie dał im mandat( ten dyzma) co Wy zrobiliście żeby nie czuć się sługusami (dyzmy). Jeżeli już na początku tej kadencji nie potraficie mieć własnego zdania to biedna Tej Gminie a Wy Tacy Ni Jacy.Gmina Lubicz już nigdy nie będzie miała takiego szlachetnego Wójta jak P.Marek Olszewski.

  Odpowiedz

  • Ktoś
   5 kwietnia 2019 @ 16:30

   Święte słowa ???

   Odpowiedz

 6. Gość
  12 marca 2019 @ 12:10

  A kto tak naprawdę rządził w Lubiczu jak nie Pani Hania. Po prostu Olszewski zwolnił dla niej miejsce, ale byli zbyt pewni siebie, więc nie kandydowała już nawet na radną i …. przeliczyli się sromotnie. Ani wójtem nie została a i fucha radnej uleciała. Pamiętacie jak siedziała w areszcie – łapownictwo przecież jej udowodniono, nie została jak wszędzie opowiadała uniewinniona tylko postępowanie umorzono- wiadomo jak i dlaczego. Olszewski tylko realizował jej „pomysły” – nic nie odbywało się bez jej akceptacji. To była wyjątkowo zgrana ekipa i widać, że odradza się w powiecie. Jeżeli ona usadowi się w Powiecie, to już koniec świata. A Panu Nicewiczowi trzeba pomóc, doradzać, a nie oczekiwać abynatychmiast wszystko zrealizował- czeka Go ciężki kawałek chleba, bo do tej pory wszystko zrobiono z kredytów.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *