Zbliża się Wrak Race Łążyn. Będzie zbiórka dla Frania

Już niedługo, w najbliższą niedzielę 4 czerwca, w Brąchnowie odbędzie się wyścig Wrak Race. Organizatorzy połączą wydarzenie z Dniem Dziecka oraz licytacją charytatywną dla małego Franka. Atrakcji nie zabraknie, a przy okazji będzie można wesprzeć zbiórkę dla chorego chłopca.

Wrak Race Łążyn odbędzie się w niedzielę 4 czerwca w Brąchnowie. Wyścig zostanie zorganizowany w podziale na kategorie: mężczyźni, kobiety i młodzież – dwie ostatnie pod warunkiem, że uzbiera się min. 6 osób. Zapisy w dniu wyścigu od 9.30, a start samego wyścigu zaplanowany jest na godz. 10.00. Wpisowe dla zawodników to 200 zł mężczyźni, 150 zł kobiety i 120 zł młodzież. Zwycięzcy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody, w tym nagrodę pieniężną i nagrodę niespodziankę. Zapisy przyjmowane są również pod nr tel.: 721-348-236 lub 781-057-909.

Wstęp dla widzów jest rzecz jasna darmowy. Dzieci mogą liczyć na moc dodatkowych atrakcji, m.in. dmuchańce. Nie zabraknie food trucków i wiejskiego jedzenia, będzie także możliwość przejazdu taxi wrakiem dla wszystkich, którzy wesprą zbiórkę na rzecz małego Franka. Planowane jest także zorganizowane licytacji charytatywnej.

Zbierać będziemy pieniążki dla małego Franka, który choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Fundusze będą przeznaczone na rehabilitację, której chłopiec bardzo potrzebuje – informują organizatorzy.

Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku.