Skip to content

3 komentarze

 1. Zaniepokojony
  28 lutego 2024 @ 21:35

  Dlaczego w tak krótkim czasie jest tyle artykułów o Krzysztofie Czarneckim?

  Odpowiedz

 2. MieszkaniecGminyWielkaNieszawka
  28 lutego 2024 @ 21:34

  Co to za parszywy portal, który za kasę wstawia wszystko co sobie Czarnecki czy inny kowalski wymyśli? Gmina wykupia u was abonament, ale jakim trzeba być szmatławcem, żeby nie weryfikować co się publikuje?
  Takiego kłamcy, ch@ma i pozera żadna gmina nie widziała. Wystarczy obejrzeć jakokolwiek sesję Rade Gminy Wielka Nieszawka, żeby wiedzieć, że Krzysztof Czarnecki to klamca leń i pozer. Nie robił nic 5 lat, z wyłączeniem czasu na REFERENDUM i teraz przed wyborami.

  Odpowiedz

 3. mieszkaniec
  28 lutego 2024 @ 14:56

  Ja nie wiem jak redakcja może publikować tak kłamliwe wypowiedzi tego człowieka:
  1. jak mieszkańcy zgłaszali problemy z budową ścieżki i bezpieczeństwem podczas budowy – To odpowiedz wójta była „to nie gminna inwestycja, gmina za to nie odpowiada, proszę zgłaszać się do inwestora” a tu się chwiali ze zbudował ścieżkę!!
  2. wymian rur azbestowych dla polepszenia jakości wody, ale zapomniał dodać że wymienili boczne wodociągi na ulicach, a główna rura azbestowa doprowadzająca wodę do nowo wymienionych pozostała, więc lepszej jakość wody nie mają mieszkańcy, a przy okazji zrujnowali wszystkie drogi osiedlowe!!!
  3. Teraz jak wybory, to nagle wójt zainteresował się szkoła i dwuzmianowością, a tak przez wszystkie lata swojej kadencji nic w tym temacie nie robił, jeszcze na styczniowej sesji powiedział ze nowa szkoła, czy rozbudowa szkoły w Małej Nieszawce nie jest potrzebna, bo coraz mniej dzieci jest w gminie.

  Wszystkie te informacje można zweryfikować na sesjach rady gminy.
  Ten człowiek to kłamca i pozer, doprowadza gminę do ruiny, a jak mu się tyłek pali przed wyborami to nagle, artykuły w mediach, przetargi inwestycje na szybko, żeby kupić sobie głosy mieszkańców, mam nadziej ze większość mieszkańców jest mądrzejsza od tego człowieka i dokona właściwego wyboru w kwietniu.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *